Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 10 Lite

(6 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Mi 10 Lite – folie i szkła ochronneW tym dziale oferujemy folie i szkła ochronne do telefonu Xiaomi Mi 10 Lite. Dobierając asortyment, szczególną uwagę przywiązujemy do oczekiwań naszych klientów. Właśnie z tego powodu na Youtab.pl znajdziesz nie tylko nowinki technologiczne, ale również sprawdzone produkty, które cieszą się ogromną popularnością. W tej kategorii zamówisz szkła przeznaczone na cały ekran oraz płaskie wykonane w technologii 2,5 D.

Zwróć szczególną uwagę na szkło hartowane przeznaczone na cały ekran marki Mocolo. Produkt ten jest perfekcyjnie dopasowany do wyświetlacza, dzięki czemu w niczym nie zakłóca korzystania z ekranu dotykowego. Oferowane szkło hartowane wykonano z japońskiego materiału AGC Asahi Glass, które stosowane jest również w energetyce słonecznej.

Wśród oferowanego asortymentu dużym zainteresowaniem cieszy się także innowacyjne szkło hybrydowe marki 3MK, które należy do kategorii produktów płaskich 2,5D. Akcesorium stanowi niezawodne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran, co zapewnia doskonałą ochronę wyświetlacza na co dzień.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu, które chroni obudowę przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Sprawdź już teraz pełen asortyment i wybierz wariant idealny dla siebie.