Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Mi 10 5G

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Xiaomi Mi 10 – folie i szkła ochronne

Bardzo ważne jest to, aby zadbać o kompleksową ochronę Xiaomi Mi 10. Jednym z najważniejszych elementów smartfona, który wymaga dodatkowej zabezpieczenia, jest wyświetlacz. Jego sprawne działanie jest kluczowe dla komfortowego użytkowania smartfona i umożliwia nam korzystanie z podstawowych funkcji. Jednocześnie zarysowania na ekranie pogarszają efekt wizualny urządzenia. Odpowiednie akcesoria zminimalizują ryzyko awarii ekranu i pozwolą cieszyć się estetycznym wyglądem urządzenia przez długi czas.

Dlaczego warto stosować folię ochronną?

Telefon Xiaomi Mi 10 ma dużą powierzchnię ekranu, która zapewnia nam przyjemne wrażenia podczas oglądania filmów, czerpania rozrywki z gier mobilnych czy przeglądania zdjęć. Jednak codzienne użytkowanie smartfona sprzyja powstawaniu nieestetycznych rys na powierzchni wyświetlacza. Skuteczną ochronę przed zarysowaniami zapewni folia ochronna 3D 3MK ARC. Klarowna i jednolita struktura sprawia, że jest ona praktycznie niewidoczna, dzięki czemu emitowany obraz i kolorystyka jest nienaruszona.

Szkło hartowane dla bezpieczeństwa ekranu

Jeszcze większy zakres ochrony zapewnia szkło ochronne, które nie tylko chroni wyświetlacz przed zarysowaniami, ale także zapobiega pęknięciu i stłuczeniu się ekranu podczas upadku lub uderzenia. Szczególnie polecamy szkło hartowane 3D 3MK HARDGLASS MAX o najwyższej twardości 9H, cechujące się nadzwyczajną wytrzymałością na uszkodzenia. Technologia 3D Edge sprawia, że zabezpieczony jest nie tylko cały wyświetlacz, ale i jego zaokrąglone brzegi.

Jeśli kompleksowej ochrony Twojego smartfona zakup także etui z naszej oferty. Zadbaj o bezpieczeństwo telefonu raz na zawsze.