Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Xiaomi Redmi Note 10 ProW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folii i szkieł ochronnych. Poznaj niepowtarzalne folie i szkła Premium, klasyczne płaskie 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran. Dużą popularnością cieszy się również praktyczne szkło na aparat.

Dużą popularnością wśród klientów cieszy się szkło hartowane marki Mocolo. Produkt przeznaczony jest na cały ekran oraz zachwyca perfekcyjnie wyprofilowanym krawędziom w technologii 2.5D. Oferowane szkło hartowane idealnie dopasowuje się do telefonu. Zapewnia ochronę na całej jego powierzchni łącznie z krawędziami. Produkt ma najwyższy dostępny na rynku poziom twardości 9H.

Sprawdź także nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, należące do typu płaskiego, które zachwyca technologią 2,5D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.