Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Vivo Y12s

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Vivo Y12sW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folie ochronne i szkła hartowane. Poznaj już teraz produkty w wersji płaskiej wykonane w technologii 2,5D, a także przeznaczone na cały ekran.

Wśród dostępnego asortymentu, na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane 9H marki Youtab, które zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami. Produkt pokrywa płaską część ekranu w technologii 2,5D. Co więcej, nie pozostawia bąbelków powietrza, dzięki czemu jest prosty w montażu nawet dla osób, które wykonują go po raz pierwszy. Produkt sprzedawany jest wraz z akcesoriami, które umożliwiają samodzielne założenie szkła hartowanego od razu po otrzymaniu przesyłki. Dodatkowo produkt jest idealnie przezroczysty, dzięki czemu w niczym nie zakłóca wyświetlanych przez ekran barw.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu, które świetnie sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Sprawdź już teraz pełną ofertę Youtab.pl i przekonaj się, że nasz sklep internetowy w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników telefonów.