Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy XCover 5

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Samsung Galaxy Xcover 5W tej kategorii oferujemy produkty przeznaczone na cały ekran oraz perfekcyjnie płaskie w innowacyjnej technologii 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszą się szkła hybrydowe, szkła hartowane oraz folie ochronne.

Oferowane na Youtab.pl folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy XCover 5 zostały dobrane w taki sposób, aby nie zakłócać codziennego korzystania z telefonu, poprzez idealne przyleganie do całej powierzchni ekranu. Produkty oferowane w tym dziale stworzone zostały z myślą o użytkownikach ceniących nie tylko niezawodną ochronę, ale również innowacyjne rozwiązania.

Chcesz zadbać także o czystość wyświetlacza? W takim razie postaw na model wyposażony w powłokę oleofobową, która skutecznie chroni przed powstawaniem nieestetycznych zabrudzeń na powierzchni wyświetlacza takich jak odciski palców.

W ofercie naszego sklepu internetowego Youtab.pl oferujemy również etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.