YOUTAB

Samsung Galaxy Watch

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy Watch – szkło hartowaneChcesz kupić wysokiej jakości szkła ochronnego? W takim razie koniecznie sprawdź produkty dostępne w tej kategorii. Oferta dostępna na Youtab.pl przygotowana została w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania połączony z niezawodną ochroną. W tej kategorii znajdziesz szkła hartowane płaskie wykonane w technologii 2,5D.

Szkło hartowane marki Hofi dostępne jest w kilku średnicach, aby perfekcyjnie dobrać wariant do posiadanego zegarka. Produkt typu płaskiego wykonany w technologii 2,5D gwarantuje poziom twardości 9H, który jest najwyższy na rynku. Oferowane szkło hartowane nie tylko perfekcyjnie pokrywa płaską część ekranu, ale również zachowuje pełną wrażliwość na dotyk. Z kolei frezowane krawędzie 2.5D zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Interesuje Cię także etui na telefon? W takim razie koniecznie sprawdź pełną ofertę naszego sklepu internetowego. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz także wysokiej jakości etui na telefon, które bez trudu dopasujesz do własnych potrzeb.