Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S9

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S9 – folie i szkła ochronne


Współcześnie telefon jest niezbędnym urządzeniem, z którego korzystamy na co dzień. Nikogo nie dziwi więc, ze chcemy jak najlepiej je zabezpieczyć przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Szukasz akcesoriów do telefonu, które dadzą Ci pełne bezpieczeństwo użytkowania? W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów takich jak folie i szkła ochronne.

Akcesoria ochronne — jakie wybrać?

Zapomnij o awariach i kosztownych naprawach smartfona. Od dziś folia ochronna do Samsunga Galaxy S9 pomoże Ci nawet zapobiec zarysowaniom i pękaniu wyświetlacza! Produkt cechuje się precyzyjnym wykonaniem oraz optymalną przejrzystością, dzięki czemu kolory pozostaną żywe, a obraz nie straci na jakości. Folia ochronna zachowuje całkowitą wrażliwość na dotyk. Nie musisz więc martwić się, że ekran nie będzie reagował na Twoje akcje. Folia to doskonały sposób na zabezpieczenie wyświetlacza Twojego urządzenia.

Jeśli poszukujesz dodatkowego wzmocnienia ekranu, polecamy szkło hartowane do Samsunga Galaxy S9. Szybka jest doskonale dopasowana do modelu smartfona, dzięki czemu wykazuje największą przyczepność. Wykonane jest z materiału AGC, który daje pełną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szczególnie polecamy szkło hartowane 3D MOCOLO UV o najwyższej na rynku twardości. Akcesorium zapewnia 100% ochronę przed upadkami, ostrymi przedmiotami, a nawet zalaniem.

Dla zwolenników dobrej jakości zdjęć, kluczowe będzie także szkło na aparat do Galaxy S9. Jest to doskonały sposób na zabezpieczenie szybki aparatu przed stłuczeniem, a także powstaniem nieestetycznych rys. Dzięki temu fotografie przez długi czas będą prezentowały się idealnie.

Aby telefon był dodatkowo chroniony, zadbaj o etui do Samsung Galaxy S9 z wyprofilowanymi krawędziami, które zapewniają odpowiednią przyczepność. Dzięki temu urządzenie nie wyślizgnie się z rąk, a komfort użytkowania znacznie wzrośnie. W naszej ofercie dostępne są obudowy o różnych wzorach i kolorach, a także przezroczyste pokrowce.

Bezpieczeństwo Twojego smartfona? Nic prostszego! Wystarczy, że sprawdzisz ofertę naszego sklepu i zamówisz akcesoria ochronne!