Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S9 Plus

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S9 Plus – folie i szkła ochronne


Codzienne wielogodzinne użytkowanie smartfona może spowodować wiele uszkodzeń na jego obudowie i wyświetlaczu. Każdemu z nas zależy na tym, aby telefon jak najdłużej pozostał w doskonałym stanie. Tyczy się to nie tylko jego wyglądu, ale także kwestii technicznych. Zbity wyświetlacz może spędzać nam sen z powiek, zwłaszcza jeśli urządzenia potrzebujemy na co dzień do pracy Jeśli chcesz zapewnić bezpieczeństwo Twojemu smartfonowi, sprawdź folie i szkła ochronne do Samsung Galaxy S9 Plus dostępne w naszej ofercie.

Jaką folie, bądź szkło wybrać?

Niezbędnikiem wśród akcesoriów do samsunga są oczywiście folie ochronne, których celem jest zapobieganie postawaniu rys i zadrapań na ekranie. Aby wzmocnić efekt, warto wybrać szkło hartowane do Samsung Galaxy S9 Plus, które zmniejszy ryzyko uszkodzeń w wyniku upadków telefonu. W przypadku wyślizgnięcia się z rąk urządzenia, pęknie wyłącznie szybka zewnętrzna, nie uszkadzając tym samym ekranu smartfona. Dzięki temu możesz komfortowo użytkować telefon bez konieczności przeprowadzania kosztownych napraw.

Polecamy folię ochronną 3D 3MK ARC, która jest prosta w montażu i cechuje się precyzyjnym wykonaniem. Folia jest doskonale dopasowana do konkretnego modelu, dzięki temu daje optymalną przejrzystość i nie zakrywa otworów na głośnik czy mikrofon. Pełne bezpieczeństwo zagwarantuje Ci szkło hartowane 3D NILLKIN CP+ MAX o największej na rynku twardości i odpowiedniej grubości, które zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia.

Jeśli zależy Ci na dodatkowej ochronie, zamów szkło na aparat do Samsung Galaxy S9 Plus. Tego typu akcesorium zmniejszy ryzyko stłuczenia szybki aparatu, a także zminimalizuje zarysowania powierzchni, które może powodować pogarszanie jakości zdjęć. Klienci najczęściej korzystają z produktu, jakim jest szkło na aparat PANZER 9H, które posiada wyprofilowane krawędzie. Zostało wykonane z materiałów wykazujących wysoką trwałość.

Akcesoria ochronne do Samsung Galaxy S9 Plus w naszym sklepie to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także 100% bezpieczeństwo dla Twojego telefonu. Sprawdź ofertę na YouTab.pl i nie wydawaj grubych sum na naprawy!