Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S8

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S8 – folie i szkła ochronneW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folie i szkła ochronne. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz wysokiej jakości szkła na aparat. Szukasz perfekcyjnej ochrony na wyświetlacz? W takim razie koniecznie sprawdź folie i szkła ochronne perfekcyjnie płaskie w technologii 2,5D oraz przeznaczone na całą powierzchnię wyświetlacza.

Na szczególną uwagę zasługuje folie ochronna 3D marki Youtab. Produkt wyróżnia perfekcyjne wykonanie oraz doskonała przejrzystość. Oferowana folia ochronna jest niezwykle prosta w montażu. Produkt oferowany jest w praktycznym zestawie zawierającym wszystkie akcesoria potrzebne do założenia folii.

W naszym asortymencie dużą popularnością cieszy się także szkło hartowane marki 3MK. Produkt perfekcyjnie pokrywa całą powierzchnię wyświetlacza. Co więcej, ma grubość zaledwie 0,3 mm oraz zostało wyprodukowane w technologii 3D Edge.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu, które świetnie sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Sprawdź już teraz pełną ofertę Youtab.pl i przekonaj się, że nasz sklep internetowy w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników telefonów.