Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S7 Edge

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S7 Edge – folie i szkła ochronne


Zależy Ci na profesjonalnej ochronie wyświetlacza na co dzień? W tej kategorii znajdziesz niepowtarzalne folie i szkła ochronne Samsung Galaxy S7 Edge, które sprawią, że Twój telefon bez trudu dotrzyma Ci kroku bez względu na to, co robisz oraz w jaki sposób przechowujesz swoje urządzenie.

Wśród dostępnych produktów dużą popularnością cieszy się szkło hartowane marki Screen Pro+ w technologii 9D. To wysokiej klasy akcesorium GSM wykonane z dokładnością o nawet najdrobniejszy detal przeznaczone jest na cały ekran. Wysoka jakość produktu oferowanego w dziale folie i szkła ochronne Samsung Galaxy S7 Edge sprawia, że jest on chętnie wybierany również na prezent. Dodatkowo prezentowane szkło hartowane jest doskonale dopasowane do modelu telefonu. Dzięki temu korzystając z niego na co dzień, doświadczamy maksymalnego komfortu użytkowania.

Wśród oferowanego w dziale folie i szkła ochronne Samsung Galaxy S7 Edge asortymentu dużą popularnością cieszy się folia ochronna marki 3MK. Oferowany produkt zapewnia pełną ochronę wyświetlacza, ponieważ przeznaczony jest na cały ekran oraz wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania, dzięki czemu jest tak chętnie wybierany przez użytkowników.

Jeżeli szukasz także innych akcesoriów GSM, koniecznie sprawdź w naszym sklepie internetowym etui na telefon. Poznaj już dziś pełen asortyment kategorii folie i szkła ochronne Samsung Galaxy S7 Edge oraz całego Youtab.pl i spraw, aby korzystanie ze smartfona stało się przyjemnością.