Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra 5GW tej kategorii prezentujemy bogaty wybór szkieł hartowanych. Dużą popularnością cieszą się zarówno produkty premium przeznaczone na cały ekran, jak i idealnie płaskie wykonane w technologii 2,5D. Poznaj także zalety innowacyjnego szkła na aparat.

Na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane marki WHITESTONE należące dla klasy Premium. Produkt zapewnia kompleksową ochronę wyświetlacza przed wszelkimi uszkodzeniami takimi jak upadki, zarysowania czy zalania. Dodatkowo oferowane etui hartowane gwarantuje idealną przejrzystość szkła. Dzięki temu obraz emitowany przez telefon nie jest zniekształcony, a paleta kolorów pozostaje niezmieniona.

Sprawdź również szkło hartowane o stopniu twardości 9H marki YouTab sprawi, że wyświetlacz Twojego smartfona będzie doskonale chroniony bez względu na to, co robisz. Produkt jest płaski, wykonany w technologii 2,5D.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które zapewnią doskonałą ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.