Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S21 Plus 5G

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy S21 Plus 5GW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz hybrydowe. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz produkty płaskie, wykonane w technologii 2,5D.

Sprawdź już teraz szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz w wykonany w technologii 2,5D. Oferowane szkło hybrydowe jest nowoczesnym połączeniem folii i szkła ochronnego. Produkt sprzedawany jest jako kompletny zestaw, który pozwala na łatwe, samodzielne założenie szkła hybrydowego na wyświetlacz.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również asortyment przeznaczony dla osób ceniących klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Szkło hartowane o stopniu twardości 9H marki YouTab sprawi, że wyświetlacz Twojego smartfona będzie doskonale chroniony bez względu na to, co robisz. Produkt jest płaski, wykonany w technologii 2,5D.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.