Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S21 5G

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy S21 5GSzukasz perfekcyjnie dopasowanej folii i szkła ochronnego do telefonu Samsung Galaxy S21 5G? W takim razie na pewno się nie zawiedziesz. W tej kategorii znajdziesz szkła hartowane oraz hybrydowe perfekcyjnie płaskie w technologii 2,5D. Sprawdź także zalety nowoczesnego szkła na aparat.

W tej kategorii znajdziesz także praktyczne szkło hartowane o twardości 9H marki YouTab. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz wykonany w technologii 2,5D. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oferowane szkło hartowane wyróżnia idealna przezroczystość, którą doceni każdy użytkownik.

Koniecznie sprawdź nowoczesnego szkło hybrydowe marki 3MK, które jest idealne płaskie, wykonane w technologii 2,5D. Produkt łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Dzięki temu prezentowane szkło hybrydowe jest aż o 1 mm cieńsze od hartowanego. Produkt zachowuje przy tym wysoką wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia. Deklarowana twardość powierzchni wynosi 7H.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu idealne do ochrony obudowy przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Sprawdź już teraz pełen asortyment i wybierz wariant idealny dla siebie.