Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S20 Ultra/S20 Ultra 5G

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S20 Ultra – folie i szkła ochronne

Wyświetlacz Samsunga Galaxy S20 Ultra zasługuje na najlepszą ochronę. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii wyróżnia się między innymi znakomitą jakością wyświetlanego obrazu, warto więc zadbać o to, by był chroniony przez cały czas.

Dobrze dopasowane szkło ochronne do Samsung Galaxy S20 Ultra to pewność, że ekran Twojego urządzenia będzie zabezpieczony przed pęknięciem czy porysowaniem przez klucze czy monety. Nie będziesz już martwić się o przypadkowe otarcia czy inne uszkodzenia.

Każde szkło ochronne do Samsunga Galaxy S20 Ultra, które znajdziesz na naszej stronie, jest w 100% oryginalne i dopasowane do wymiarów dokładnie tego modelu. Nie ma więc ryzyka, że szybka ochronna do Samsunga Galaxy S20 Ultra będzie gdziekolwiek odstawać.

Szkło hartowane do Samsunga Galaxy S20 Ultra doskonale chroni ekran przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Nie wpływa przy tym na wrażliwość ekranu na dotyk, ani na jakość wyświetlanych obrazów. Każde szkło ochronne, które dla Ciebie przygotowaliśmy, jest idealnie przezroczyste i charakteryzuje je prosty, intuicyjny montaż. Bez przeszkód możesz więc cieszyć się ze wszystkich funkcjonalności swojego flagowca – szkło nie ogranicza dostępów do gniazd i złączy.

Do odpowiedniego szkła ochronnego wybierz także wytrzymałe, solidne etui do Samsunga Galaxy S20 Ultra. Taki zestaw to gwarancja ochrony telefonu na naprawdę wysokim poziomie.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wyjątkowo szeroki wybór akcesoriów.