Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S20 Plus/S20 Plus 5G

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S20 Plus – folie i szkła ochronne

Pęknięty wyświetlacz prawie zawsze kończy się tym, że prędzej czy później telefon przestaje działać. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego szkła ochronnego. Szybka ochronna do Samsung Galaxy S20 Plus jest konieczna, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego urządzenia. Dobrze dobrane szkło hybrydowe do Samsung Galaxy S20 Plus osłoni ekran smartfona przed pęknięciem czy porysowaniem przez klucze czy monety, które nosisz w kieszeni.

W serwisie YouTab.pl przygotowaliśmy bardzo szeroki asortyment tego typu akcesoriów. Każdy produkt wyróżnia wytrzymałość i atrakcyjna cena. Produkty pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów (np. szybka firmy Spigen) i są w 100% oryginalne. To daje Ci pewność, że w Twoje ręce trafia akcesorium zaprojektowane i przygotowane z najwyższą dbałością o szczegóły.

Każde szkło ochronne do Samsung Galaxy S20 Plus, które znajdziesz na naszej stronie, jest idealnie dopasowane do wymiarów wyświetlacza. Dzięki temu szybka nie odstaje i nie zagina się, a jednocześnie doskonale chroni ekran Samsung Galaxy S20 Plus.

Wyświetlacz w tym modelu wyróżnia się wyjątkową jakością wyświetlanych kolorów. Mimo tego, wybierając szkło ochronne do Samsung Galaxy S20 Plus z naszej strony masz pewność, że każdy kolor będzie widoczny tak, jak do tej pory.

Szkło hartowane nie wpływa na jakość kolorów, ani na pracę smartfona – jego najważniejszym zadaniem jest ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniem, pęknięciem i porysowaniem. Wybierz szybkę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się pełnym bezpieczeństwem ekranu Twojego smartfona.

Do odpowiedniej szybki dopasuj wytrzymałe etui do Samsung Galaxy S20 Plus i zagwarantuj sobie pełną ochronę Twojego urządzenia – w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie.