Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S20 FE 4G / 5G

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S20 FE 5G – folie i szkła ochronne

W tym dziale oferujemy folie i szkła ochronne. Dobierając dostępny asortyment, szczególną uwagę przywiązujemy do oczekiwań naszych klientów. Właśnie z tego powodu na Youtab.pl znajdziesz nie tylko nowinki technologiczne, ale również sprawdzone produkty, które cieszą się ogromną popularnością. W tej kategorii kupisz szkło na aparat, szkło hartowane oraz szkło hybrydowe.

Na Youtab.pl znajdziesz także praktyczne szkło hartowane o twardości 9H marki YouTab. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz wykonany w technologii 2,5D. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oferowane szkło hartowane wyróżnia idealna przezroczystość, którą doceni każdy użytkownik.

Jeżeli interesuje Cię szkło hybrydowe, koniecznie sprawdź model marki Hofi. Produkt typu płaskiego, wykonany w technologii 2,5D zwraca uwagę zachowaniem pełnej wrażliwości na dotyk. Model ten zapewnia twardość powierzchni na poziomie 7H. Dodatkowo jest łatwy w montażu, co jest szczególnie istotne dla klientów indywidualnych.

W naszym sklepie internetowym Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.