Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S20/S20 5G

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S20 – folie i szkła ochronne

Aby w pełni ochronić wyjątkowy telefon, jakim jest Samsung Galaxy S20, potrzebujesz akcesoriów najwyższej jakości. Tylko takie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie na YouTab.pl. W tej zakładce znajdziesz folie i szkła ochronne do Samsung Galaxy S20 sprawdzonych, renomowanych producentów. Każdy produkt jest w 100% oryginalny i wykonano go dokładnie tak, by idealnie pasował do telefonu Samsung Galaxy S20.

Każde szkło ochronne do Samsung Galaxy S20, które znajdziesz w tej zakładce, jest idealnie dopasowane do Twojego modelu telefonu. Szybka nie odstaje, nie ogranicza i nie spowalnia ruchów. Możesz więc korzystać ze smartfona tak, by w pełni docenić jego właściwości i możliwości, które posiada.

Szybka ochronna do Samsung Galaxy S20 (np. na cały ekran), to niezbędne wyposażenie każdego właściciela telefonu, zwłaszcza o takiej wartości. Dobrze dobrane szkło ochronne zabezpieczy urządzenie przed upadkiem czy pęknięciem. Nie zarysują go klucze ani monety. Akcesorium osłoni także przed kurzem czy innymi drobinkami, ale nie wpłynie np. na możliwość robienia zdjęć (tu przyda się także szkło na aparat do Samsung Galaxy S20!). Folia ochronna do Samsung Galaxy S20 nie wpłynie także na jakość sygnału WiFi czy GPS. Wycięcia na wszystkie elementy ekranu są dokładnie w tym miejscu, w którym powinny. Twój telefon będzie więc działał tak, jak został do tego stworzony.

Do odpowiedniego szkła dobierz także wytrzymałe etui do Samsung Galaxy S20 i ciesz się pełną ochroną swojego flagowca.

Szeroki wybór i atrakcyjna cena sprawią, że każdy znajdzie tu gadżet dla siebie.