Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S10

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S10 – folie i szkła ochronne


Nowoczesne smartfony są bardzo delikatnymi urządzeniami, które niestety często ulegają uszkodzeniom. Zazwyczaj jest to podyktowane nieodpowiednią ochroną urządzeń przez właścicieli. Szukasz 100% bezpieczeństwa dla Twojego telefonu? Zapoznaj się z szeroką ofertą produktów w naszym sklepie. Oferujemy folie i szkła ochronne do Samsung Galaxy S10, z którymi codzienne korzystanie ze smartfona stanie się wyłącznie przyjemnością.

Ochrona Samsung Galaxy S10 — akcesoria

Użytkowanie telefonu może spowodować wiele uszkodzeń, takich jak zarysowanie powierzchni wyświetlacza czy powstawanie zabrudzeń na obudowie. Defekty mogą pojawiać się nie tylko w wyniku upadku, ale również wtedy, gdy nosimy smartfon w kieszeni czy torebce razem z kluczami i innymi przedmiotami. Nie da się ukryć, że tego typu uszkodzenia negatywnie wpływają na efekt wizualny, a przecież każdemu z nas zależy na tym, aby sprzęt prezentował się doskonale.

Folia ochronna do Samsung Galaxy S10

Absolutnym niezbędnikiem w przypadku dbania o smartfon jest folia do Galaxy S10. Tego typu produkt pozwala zabezpieczyć ekran telefonu przed porysowaniem wynikającym z codziennej eksploatacji. Szczególnie polecamy folię ochronną 3D 3MK ARC o jednolitej strukturze i największej precyzji wykonania. Akcesorium jest łatwe w montażu i demontażu. Nie wpływa negatywnie na dotyk i nie zaburza kolorystyki na wyświetlaczu. Folia jest doskonale przystosowana do konkretnego modelu, dzięki temu nie zakrywa mikrofonu oraz głośnika.

Szkło hartowane do Samsunga Galaxy S10

Ekran smartfona jest nadzwyczaj czuły i to właśnie na ten element powinniśmy zwrócić największą uwagę. Wśród naszego asortymentu rekomendujemy szkło hartowane do Samsung Galaxy S10, które wykazuje jeszcze większą wytrzymałość niż folia na wyświetlacz. Szybka z hartowanego szkła wykazuje największą twardość na rynku oraz odpowiednią grubość, które zapewnią pełną ochronę przed stłuczeniem ekranu przy upadku. Jeśli telefon wyślizgnie Ci się z rąk, nie musisz martwić się o popękanie wyświetlacza.

W ofercie YouTab.pl znajdziesz jeszcze więcej elementów, które zapewnią Ci doskonałą ochronę telefonu. Sprawdź akcesoria ochronne do Samsunga Galaxy S10 i ciesz się sprawnym telefonem przez wiele lat.