Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy S10 Plus

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy S10 Plus – folie i szkła ochronne


Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę pełni zabezpieczenie telefonu, który jest niezbędnym elementem naszego życia. To urządzenie, które użytkujemy na co dzień w pracy oraz w celach zaczerpnięcia rozrywki. Jeśli szukasz akcesoriów, jakimi są folie i szkła ochronne do Samsung Galaxy S10 Plus, sprawdź ofertę naszego sklepu i nie martw się o kosztowne naprawy awarii!

Akcesoria ochronne do Galaxy S10 Plus — jakie wybrać?

Każde akcesorium z naszego sklepu wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, dając tym samym 100% ochronę Twojego urządzenia. Do produkcji etui stosowane są m.in. poliwęglan, guma, czy skóra ekologiczna. W przypadku szybek są to przede wszystkim wysokiej jakości szkła o największej na rynku grubości. Tego typu tworzywa wykazują optymalną trwałość oraz nadają dodatkowe wzmocnienie. Akcesoria do Samsunga pełnią funkcję ochronną, ale również elegancko się prezentują.

Odpowiednie bezpieczeństwo ekranu w Twoim telefonie zapewni szkło hartowane do Samsung Galaxy S10 Plus, które jest proste w montażu i idealnie przykleja się do wyświetlacza. Produkt wyposażony został w oleofobową warstwę. Na powierzchnie nie powstają zrysowania ani ślady palców. Akcesorium idealnie ochroni wyświetlacz przed pękaniem i stłuczeniem w wyniku niespodziewanego upadku.

Dla osób, które chcą zadbać o swojego smartfona, doskonałym rozwiązaniem będzie także szkło na aparat do Samsung Galaxy S10 Plus, które zapewni ochronę przed zarysowaniem szybki aparatu, a także zminimalizuje ryzyko stłuczenia. Szkło nie wpływa negatywnie na jakość wykonywanych zdjęć oraz kręconych filmów. Dodatkowo jest kompatybilne z większością etui dostępnych na rynku.

Etui do Samsung Galaxy S10 Plus

W naszym sklepie znajdziesz także idealne etui dopasowane do Twoich potrzeb. Posiadamy różnorodne case’y o ciekawym wzornictwie i różnej kolorystyce. Dzięki temu zarówno mężczyźni, jak i kobiety znajdą doskonałą opcję, która nada charakteru urządzeniu.

Zapomnij o stłuczeniach, rysach, zabrudzeniach oraz ścieraniu się obudowy Twojego telefonu. Folie i szkła ochronne do Samsung Galaxy S10 Plus zapewnią Ci komfort użytkowania. Sprawdź bogatą ofertę sklepy Youtab.pl.