Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy Note 9

(0 wyników)

Samsung Galaxy Note 9 – folie i szkła ochronne


Aby smartfon mógł działać w pełni sprawnie, nie tylko musimy dbać o jego wewnętrzną ochronę, ale także zapewnić bezpieczeństwo elementom znajdującym się na obudowie. W tym celu wybieramy rozmaite akcesoria do telefonu, których celem jest zabezpieczenie urządzenia przed różnymi defektami powstającymi w wyniku codziennego użytkowania. Kluczową kwestią jest zadbanie o stan wyświetlacza w ten sposób, aby w razie uderzenia czy upadku z wysokości, ekran pozostał nienaruszony, a telefon działał bez zarzutów. Polecamy folie i szkła ochronne do Samsung Galaxy Note 9, które pozwolą Ci przez długi czas cieszyć się korzystaniem z pełni sprawnego smartfona.

Jakie korzyści dają folia i szkło hartowane?

Wyświetlacze montowane w nowoczesnych smartfonach niestety nie wykazują tak dobrej jakości, jak moglibyśmy się spodziewać. Każdemu z nas zależy na tym, aby uniknąć konieczności przeprowadzania kosztownych napraw, zwłaszcza jeśli telefon użytkujemy na co dzień w celach zawodowych. Szkło ochronne do Samsunga Galaxy Note 9 produkowane jest z najtrwalszych na rynku komponentów, cechujących się największą twardością. Dzięki temu w razie wyślizgnięcia się smartfona z dłoni oraz kontaktu sprzętu z podłożem, ekran nie potłucze się, a urządzenie nie ulegnie awarii.

W szczególności polecamy szkło hartowane 3D 3MK HARDGLASS MAX o twardości 9H, która nadaje pełną ochronę wyświetlacza. Zostało doskonale dopasowane do konkretnego modelu, dzięki czemu nie zakrywa ważnych wlotów i otworów, takich jak wejścia na słuchawki, mikrofon, czy głośnik. Nie zaburza również kolorów na ekranie, gdyż daje idealną przejrzystość. Stosując szkło ochronne nie musimy martwić się o gromadzenie się odcisków palców i zabrudzeń. Komponenty, z których zostało wykonane, skutecznie zapobiegają tego typu defektom.

Dla wzmocnienia efektu ochronnego proponujemy szkło na aparat o wyprofilowanych krawędziach. Tego typu akcesorium pozwoli zapobiec stłuczeniu szybki aparatu, jednocześnie nie zaburzając jakości zdjęć.

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się korzystaniem ze smartfona bez granic.