Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy Note 20

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy Note 20W tej kategorii znajdziesz folie ochronne oraz szkło hartowane do telefonu Samsung Galaxy Note 20. W swoje ofercie posiadamy produkty przeznaczone na cały ekran, płaskie w technologii 2,5D oraz należące dla klasy Premium. Wśród dostępnego asortymentu nie mogło zabraknąć praktycznego szkła ochronnego na aparat.

Na szczególną uwagę zasługuje również szkło hartowane marki WHITESTONE należące dla klasy Premium. Produkt zapewnia kompleksową ochronę wyświetlacza przed wszelkimi uszkodzeniami takimi jak upadki, zarysowania czy zalania. Dodatkowo oferowane etui hartowane gwarantuje idealną przejrzystość szkła. Dzięki temu obraz emitowany przez telefon nie jest zniekształcony, a paleta kolorów pozostaje niezmieniona.

Sprawdź również innowacyjne szkło na aparat marki Mocolo. Produkt typu płaskiego zwraca uwagę zastosowaniem technologii 2,5D. Produkt wykonany z japońskiego materiału AGC Asahi Glass zapewnia najwyższą dostępną na rynku twardość 9H. Oferowane szkło na aparat jest kompatybilne z większością etui do telefonu dostępnych na polskim rynku.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które zapewni ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.