Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy Note 10

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy Note 10 – folie i szkła ochronneW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folii i szkieł ochronnych. Poznaj niepowtarzalne folie i szkła Premium, klasyczne płaskie 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran. Dużą popularnością cieszy się również praktyczne szkło na aparat.

Wśród naszego asortymentu niezwykle często wybierane jest także szkło hartowane marki Mocolo. Produkt przeznaczony jest na cały ekran, dzięki czemu cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Oferowane szkło hartowane zapewnia przejrzystość bliską 100%. Dzięki temu świetnie oddaje wyświetlane kolory. Produkt jest kompatybilny z większością etui dostępnych na rynku.

Na szczególną uwagę zasługuje również szkło hartowane 3D marki WHITESTONE. Produkt zapewnia kompleksową ochronę wyświetlacza przed wszelkimi uszkodzeniami takimi jak upadki, zarysowania czy zalania. Dodatkowo oferowane etui hartowane gwarantuje idealną przejrzystość szkła. Dzięki temu obraz emitowany przez telefon nie jest zniekształcony, a paleta kolorów pozostaje niezmieniona.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.