Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy Note 10 Plus

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy Note 10 Plus – folie i szkła ochronne


Telefon dla wielu z nas stał się ważnym elementem codzienności, bez którego trudno byłoby wykonywać codzienne czynności. Wykonywanie połączeń, komunikowanie się przez media społecznościowe czy przeglądanie zdjęć są bardzo przydatnymi funkcjami w smartfonie. Jednak, aby korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje technologia w nowoczesnych telefonach, urządzenie musi być w pełni sprawne. Ważna jest nie tylko wewnętrzna ochrona przed wirusami, ale także zabezpieczenie sprzętu od zewnątrz. Szczególnie wrażliwym elementem na uszkodzenia jest wyświetlacz. Pełni on kluczową rolę w urządzeniu, a jego sprawność jest istotna dla prawidłowego i komfortowego użytkowania smartfona. W celu kompleksowej ochrony ekranu warto zainwestować w akcesoria ochronne, które sprawią że zarysowania, przetarcia czy pęknięty ekran nie będą Ci straszne. Samsung Galaxy Note 10 plus, choć ma wytrzymałą konstrukcję, to potrzebuje solidnego zabezpieczenia ekranu. Folie ochronne lub szkła hartowane z pewnością pozwolą skutecznie ochronić wyświetlacz przed awarią, a jednocześnie zachować go w estetycznym stanie.

Jak skutecznie ochronić ekran smartfona przed uszkodzeniami?

Na rynku akcesoriów mobilnych jest wiele folii i szkieł ochronnych na smartfona. Jednak nie każdy producent stosuje dobrej jakości komponenty, przez co wyświetlacz mimo zamontowanego zabezpieczenia nadal może być narażony na uszkodzenia. W naszym sklepie oferujemy jedynie akcesoria ochronne do profesjonalnych producentów, którzy stosują wytrzymałe materiały oraz zaawansowane technologie, pozwalające wydobyć produkt z najwyższej półki. Posiadamy szkła hartowane z poziomem twardości 9H, która jest najwyższą jakością na rynku. Nasze produkty gwarantują 100% ochronę przed upadkami ostrymi przedmiotami czy zalaniami.

Wśród asortymentu polecamy szkło hartowane T-MAX 3D UV CASE-FRIENDLY REPLACEMENT GLASS. To szkło tzw. case – friendly, które jest kompatybilne z większością dostępnych etui. Powłoka oleofobowa zabezpiecza ekran przed zabrudzeniami i odciskami palców. Dzięki całkowitej transparentności nie zniekształca emitowanego obrazu zarówno pod względem ostrości, jak i żywotności kolorów. Innowacyjnym rozwiązaniem dla ochrony ekranu jest także szkło hartowane DOME 9H marki WHITESTONE, w pełni kompatybilne ze wszystkimi pokrowcami dostępnymi w naszym sklepie. Najwyższy poziom twardości, uzyskany dzięki zastosowaniu materiały AGC, zapewnia maksymalną ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami.

Dodatkową ochronę dla Samsunga Galaxy Note 10 Plus zapewnią akcesoria, takie jak etui czy szkła na aparat. Sprawdź nasz asortyment i przekonaj się, że możesz użytkować sprawny smartfon przez długi czas