Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy Note 10 Lite

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy Note 10 Lite – folie i szkła ochronne


Jeśli zakupiłeś nowego Samsung Galaxy Note 10 Lite i chcesz zadbać o jego bezpieczeństwo, polecamy zainwestować w odpowiednie akcesoria ochronne. W szczególności warto zwrócić uwagę na ochronę wyświetlacza, który jest bardzo wrażliwym na uszkodzenia mechaniczne elementem smartfona. Bardzo łatwo o rysy na powierzchni ekranu powstałe przez kontakt z kluczami czy przez nagłe uderzenia. Zarysowany ekran znacząco psuje wizerunek smartfona, sprawiając że emitowany obraz staje się mniej czytelny i zniekształcony. Groźne są także upadki z wysokości, czy uderzenia o twarde podłoże, które może zaszkodzić mechanice smartfona i spowodować jego awarię. Tak duże ryzyko uszkodzenia ekranu rodzi konieczność zastosowania zabezpieczenia w formie szkła lub folii ochronnej.

Jakie korzyści przynosi zastosowanie szkła hartowanego na smartfon?

Szkło hartowane to jeden z najskuteczniejszych na ochronę wyświetlacza, gdyż chroni nie tylko przed zarysowaniami, ale także i przed stłuczeniem i pęknięciem ekranu. Dla użytkowników Samsung Galaxy Note 10 Lite proponujemy wybór szkła hartowanego 3D MOCOLO PANZER. Wyróżnia je najwyższy poziom twardości na rynku 9H. Akcesorium wykonano z materiału AGC Asahi Glass, który wyróżnia się m.in. bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Zabezpiecz swój aparat przed uszkodzeniem

Aparaty w nowoczesnych smartfonach stają się coraz dokładniejsze, a zdjęcia przez nie robione dorównują tym robionym przez lustrzankę. Jednak aby cieszyć się wysoką jakością zdjęć, należy zadbać o zabezpieczenie obiektywu, aby nie powstały na nim zarysowania. Polecamy zakupić szkło na aparat 3MK FG CAMERA, w którym znajduje się zestaw 4 szkieł hybrydowych. Są doskonale dopasowane i nie mają żadnego wpływu na jakość robionych zdjęć czy filmów.

Sprawdź pozostałe akcesoria ochronne w YouTab i zabezpiecz swój Samsung Galaxy Note 10 Lite.