Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy M51

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy M51 – folie i szkła ochronneChcesz kupić folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy M51? W tej kategorii znajdziesz produkty, które zachwycają wysoką jakością wykonania. Sprawdź już teraz folie i szkła ochronne przeznaczone na cały ekran oraz płaskie 2,5D. W tej kategorii znajdziesz klasyczne szkła hartowane oraz nowoczesne hybrydowe. Sprawdź również zalety używania innowacyjnego szkła na aparat.

Interesuje Cię zakup szkła hybrydowego? W takim razie koniecznie sprawdź model marki Hofi. Produkt typu płaskiego, wykonany w technologii 2,5D zwraca uwagę zachowaniem pełnej wrażliwości na dotyk. Model ten zapewnia twardość powierzchni na poziomie 7H. Dodatkowo jest łatwy w montażu, co jest szczególnie istotne, zwłaszcza kiedy zakładamy szkło samodzielnie.

Poznaj już teraz nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, należące do typu płaskiego, które zachwyca technologią 2,5D. Produkt gwarantuje doskonałą ochronę na całej powierzchni migawki. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na rynku.

W naszym sklepie internetowym oferujemy również wysokiej jakości etui do telefonu. Sprawdź dostępny asortyment na Youtab.pl i zdecyduj, w jaki sposób zabezpieczysz swój smartfon przed uszkodzeniami.