Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy M31s

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy M31s – folie i szkła ochronneW tym dziale oferujemy folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy M31s. Dobierając asortyment, szczególną uwagę przywiązujemy do oczekiwań naszych klientów. Właśnie z tego powodu na Youtab.pl znajdziesz szkła przeznaczone na cały ekran oraz płaskie wykonane w technologii 2,5 D. Możesz zdecydować się nie tylko na szkła hartowane czy hybrydowe, ale również przeznaczone na migawkę aparatu.

Wśród oferowanego asortymentu na szczególną uwagę zasługuje innowacyjne szkło hybrydowe marki 3MK, które należy do kategorii produktów płaskich 2,5D. Akcesorium stanowi niezawodne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran, co zapewnia doskonałą ochronę wyświetlacza na co dzień.

Szukasz profesjonalnej ochrony na migawkę aparatu? Na Youtab.pl znajdziesz szkło na aparat renomowanej firmy 3MK. Zestaw składa się z czterech szkieł, dzięki czemu możesz zmieniać je tak często, jak tego potrzebujesz. W naszym sklepie internetowym oferujemy wyłącznie oryginalne produkty, dzięki czemu masz pewność ich wysokiej jakości. Oferowane szkło na aparat jest idealnie płaskie, wykonane w technologii 2,5 D.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnią ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.