Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy M30s

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy M30s – folie i szkła ochronne

Szukasz idealnie dopasowanej folii i szkła ochronnego do telefonu Huawei Y6p? W tej kategorii znajdziesz szkła hartowane oraz hybrydowe przeznaczone na cały ekran, oraz idealnie płaskie w technologii 2,5D.

Poznaj szkło na aparat marki YouTab. Produkt został wykonany z japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego w energetyce słonecznej. Prezentowane szkło na aparat ma najwyższą na rynku twardość 9H. Produkt zapewnia pełną ochronę powierzchni obiektywu przed wszelkimi uszkodzeniami, a powłoka oleofobowa zapobiega powstawaniu śladów po palcach.

Na szczególną uwagę zasługuje również szkło hybrydowe marki Hofi. Produkt typu płaskiego wykonany w technologii 2,5D gwarantuje poziom twardości 9H, który jest najwyższy na rynku. Oferowane szkło hybrydowe nie tylko perfekcyjnie pokrywa płaską część ekranu, ale również zachowuje pełną wrażliwość na dotyk. Z kolei frezowane krawędzie 2.5D zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu, które poza ochroną obudowy zadba również o wygodny dostęp do wszystkich przycisków oraz portów. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz wariant, który zaskoczy Cię innowacyjnymi rozwiązaniami.