Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy M21

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy M21 – folie i szkła ochronneW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folii i szkieł ochronnych. Poznaj niepowtarzalne folie i szkła Premium, klasyczne płaskie 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran. Dużą popularnością cieszy się również praktyczne szkło na aparat.

Jeżeli lubisz innowacyjne rozwiązania, koniecznie sprawdź nowoczesnego szkła hybrydowego marki 3MK, które jest nie tylko idealne płaskie, ale również wykonane w technologii 2D. Produkt łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Tak niezwykłe zestawienie sprawia, że prezentowane szkło hybrydowe jest aż o 1 mm cieńsze od hartowanego i jest tak popularne w kategorii folie i szkła ochronne Samsung Galaxy M21. Produkt zachowuje przy tym wysoką wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia. Deklarowana twardość powierzchni wynosi 7H.

Sprawdź także klasyczne i sprawdzone szkło hartowane 9H marki Youtab. Produkt pokrywa płaska część ekranu w technologii 2,5D. Co więcej, nie pozostawia bąbelków powietrza, dzięki czemu jest prosty w montażu nawet dla osób, które wykonują go po raz pierwszy.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty, które zachwycą Cię jakością wykonania.