Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy M20

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy M20 – folie i szkła ochronne


Nieestetyczne zarysowania na powierzchni wyświetlacza, niedziałający dotyk czy popękany ekran. Tego typu awarie najczęściej pojawiają się na nowoczesnych smartfonach. Jednak warto w celu dodatkowej ochrony zakupić akcesoria ochronne do Samsung Galaxy M20, tak aby uchronić się przed kosztownymi naprawami. Folie i szkła na ekran w pełni zabezpieczają go nie tylko przed zarysowaniem, ale także i przed stłuczeniem.

Ochrona ekranu – jak to zrobić?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów, których celem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa telefonu podczas jego codziennego użytkowania. Dostępny u nas asortyment jest starannie wyselekcjonowany i idealnie dopasowany do danego modelu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że zakupione przez Ciebie akcesoria ochronne cechują się najwyższą jakością. Sprzęt ochronny dla Samsung Galaxy M20 jest wykonany z wytrzymałych komponentów, które skutecznie chronią wyświetlacz telefonu przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Cechują się najwyższą dostępną na rynku twardością 9H, dlatego też podczas nagłego uderzenia czy upadku na twarde podłoże, nie doświadczysz awarii. Dzięki wykorzystaniu naszych akcesoriów zapomnisz o konieczności naprawy telefonu w serwisie. Oprócz zabezpieczenia ekranu warto użyć szkła na aparat, by cieszyć się dobrą jakością zdjęć.

Szkło hartowane – jakie dla Samsung Galaxy M20?

Choć producenci telefonów przywiązują coraz większą uwagę do jakości wykonania, to nadal nie jest ona na najwyższym poziomie. Nie zawsze pamiętamy o zabezpieczeniu ekranu przed uszkodzeniami, dlatego warto skorzystać z takich akcesoriów jak szkło hartowane 9D SCREEN PRO. Produkt wykonany z materiału AGC ma bardzo wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne. Szkło gwarantuje kompleksową ochronę wyświetlacza przed wszystkimi rodzajami uszkodzeń (upadki, przedmioty ostre, zalania).

Zapomnij i ciągłych naprawach Twojego Samsung Galaxy M20. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się sprawnym telefonem jak najdłużej.