Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy M12

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Samsung Galaxy M12W tej kategorii oferujemy szkła hartowane przeznaczone na cały wyświetlacz oraz idealne płaskie wykonane w technologii 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz innowacyjne szkła przeznaczone na migawkę aparatu.

Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, należące do typu płaskiego, które zachwyca technologią 2,5D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Wśród naszego asortymentu niezwykle często wybierane jest także szkło hartowane marki Mocolo. Produkt przeznaczony jest na cały ekran, dzięki czemu cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Oferowane szkło hartowane zapewnia przejrzystość bliską 100%. Dzięki temu świetnie oddaje wyświetlane kolory. Produkt jest kompatybilny z większością etui dostępnych na rynku.

Chcesz dodatkowo zadbać o obudowę swojego telefonu? W takim razie koniecznie sprawdź oferowane na Youtab.pl etui do telefonu. Poznaj już teraz pełną ofertę i zamów idealne dopasowane obudowy zawsze w atrakcyjnej cenie.