Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy M11

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy M11W tym dziale oferujemy szkła hartowane oraz hybrydowe do telefonu Samsung Galaxy M11. Dobierając asortyment, szczególną uwagę przywiązujemy do oczekiwań naszych klientów. Właśnie z tego powodu na Youtab.pl znajdziesz także wysokiej klasy szkła na aparat. W tej kategorii zamówisz produkty przeznaczone na cały ekran oraz płaskie wykonane w technologii 2,5D.

Sprawdź na Youtab.pl szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz w wykonany w systemie 2D. Oferowane szkło hybrydowe jest nowoczesnym połączeniem folii i szkła ochronnego. Dodatkowo wyposażony jest w kompletny zestaw, który pozwala na łatwe, samodzielne jego założenie.

Poznaj również wysokiej jakości szkło na aparat marki 3MK. Produkt zapewnia ochrona na poziomie twardości 7H. Oferowane szkło na aparat wyróżnia powłoka oleofobowa naniesiona na całą jego powierzchnię szkła. Dzięki temu nie pozostają na nim nieestetyczne ślady odcisków palców i innych zanieczyszczeń. Produkt wykonano z wysokiej jakości japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej.

Interesują Cię również inne akcesoria GSM? W takim razie koniecznie sprawdź także etui na telefon. Poznaj już dziś pełen asortyment oferowany na Youtab.pl i spraw, aby korzystanie ze smartfona stało się przyjemnością.