Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A80

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy A80W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz hybrydowe. Poznaj produkty płaskie 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran.

Sprawdź szkło hartowane marki Mocolo. Produkt przeznaczony jest na cały ekran, dzięki czemu cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Oferowane szkło hartowane zapewnia przejrzystość bliską 100%. Dzięki temu świetnie oddaje wyświetlane kolory. Produkt jest kompatybilny z większością etui dostępnych na rynku.

Poznaj również szkło hybrydowe znanej firmy 3MK, które jest perfekcyjnie płaskie oraz wykonane w technologii 2,5D. Prezentowany produkt zachwyci Cię nie tylko funkcjonalnością, ale również niezwykłą smukłością, która wynosi zaledwie 0,2 mm. Łatwy i intuicyjny montaż to zalety, które docenią szczególnie użytkownicy, którzy z tego rodzaju akcesoriów korzystają po raz pierwszy.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.