Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A71

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A71 – folie i szkła ochronne


Codzienne użytkowanie smartfona może powodować pojawienie się na nim różnorodnych defektów, które nie tylko pogarszają efekt wizualny urządzenia, ale także negatywnie wpływają na jego sprawność. Warto w celu zabezpieczenia telefonu przed uszkodzeniami, wykorzystać sprawdzone akcesoria ochronne. Szczególnie należy zwrócić uwagę na najbardziej wrażliwy element smartfona, jakim jest wyświetlacz. Wystarczy bowiem chwilowa nieuwaga, by na ekranie pojawiły się nieestetyczne rysy, spowodowane kontaktem z ostrymi przedmiotami. Również upadki z wysokości czy przypadkowe uderzenia powodują ryzyko awarii ekranu, na przykład jego pęknięcie, co może spowodować, że nie będzie prawidłowo funkcjonował. W takim wypadku, aby zabezpieczyć wyświetlacz smartfona Samsung Galaxy A71, warto zakupić folie ochronne lub szkła ochronne.

Jak zabezpieczyć ekran smartfona przed uszkodzeniami?

Wyświetlacz to z pewnością najbardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne część telefonu. Prawidłowe funkcjonowanie ekranu jest kluczowe dla sprawności smartfona, dlatego też należy zadbać o jego bezpieczeństwo. Korzystanie z różnorodnych funkcji urządzenia mobilnego nie byłoby możliwe bez działającego ekranu. Uszkodzenie wyświetlacza wymusza konieczność naprawy, która jest kosztowna i nie zawsze opłacalna. Z tego powodu warto zabezpieczyć się przed awarią przed faktem dokonanym i zakupić odpowiednie akcesoria ochronne, by zapewnić pełne bezpieczeństwo smartfona.

W naszej ofercie znajdują się szkła oraz folie ochronne od profesjonalnych producentów. Liczy się dla nas pełna ochrona telefonu, dlatego też szkła wykonane są z wytrzymałego materiału i cechują się najwyższą twardością na rynku 9H. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które obawiają się awarii telefonu.

Jakie akcesoria ochronne na wyświetlacz?

Aby w pełni zabezpieczyć ekran przed wszystkimi rodzajami uszkodzeń warto postawić na Szkło hartowane SCREEN PRO+ 9D. Szkło jest wykonane z materiału AGC, stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej, co gwarantuje bardzo wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne. Wysoka transparentność szkła powoduje, że emitowany obraz nie zniekształca się. Innym dobrym wyborem jest szkło hybrydowe 3MK FLEXIBLE GLASS, które jest inteligentnym połączeniem folii ochronnej i szkła na ekran. Dzięki zastosowaniu tego sprzętu, wyświetlacz zyskuje ochronę przed zarysowaniami i upadkami.

Jeśli pragniesz pełnej ochrony urządzenia mobilnego, polecamy zakupić etui z naszego sklepu. Nie obawiaj się już o bezpieczeństwo Samsunga Galaxy A71.