Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A70

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A70 – folie i szkła ochronne


Wyświetlacz telefonu to jego wizytówka, dlatego warto zadbać o to, by długo wyglądał nowy. Wyświetlacz to także ponad połowa wartości urządzenia, warto więc zainwestować w skuteczną ochronę ekranu. W serwisie Youtab.pl znajdziesz akcesoria do Samsung Galaxy A70, które zabezpieczą ekran Twojego urządzenia na wysokim poziomie. Wszystkie w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

Ryzyko uszkodzenia wyświetlacza telefonu jest naprawdę duże każdego dnia. Wystarczy źle odłożyć smartfon, położyć go w torbie obok kluczy czy monet i już ryzykujemy, że wyświetlacz się porysuje, a nawet pęknie. Aby tego uniknąć, warto zabezpieczyć się w gadżet, który ochroni ekran przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Przyda Ci się więc szybka ochronna do Samsung Galaxy A70. Folia lub szkło ochronne do Samsung Galaxy A70 jest niezbędna, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie telefonu.

Możesz sięgnąć np. po szkło hybrydowe do Samsung Galaxy A70, czyli skuteczne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran. Bardzo popularne jest także szkło hartowane do Samsung Galaxy A70, które wyróżnia się bardzo wysoką wytrzymałością. Jest więc skuteczne i trwałe, a Ty nie musisz obawiać się, że Twój sprzęt uszkodzi lub porysuje się. Możesz wybrać także szkło na cały ekran do Samsung Galaxy A70 lub szkło płaskie 2,5 D. Każde zadba o to, by Twój smartfon służył Ci naprawdę długo.

Każde szkło ochronne do Samsung Galaxy A70, które znajdziesz w tej zakładce, jest idealnie dopasowane właśnie do tego modelu. To pewność, że szkło nie będzie odstawać ani zaginać się. To też gwarancja wyjątkowo wysokiej ochrony.

Do szkła ochronnego dobierz także solidne etui do Samsung Galaxy A70 oraz szkło na aparat do Samsung Galaxy A70. Taki zestaw sprawi, że Twój telefon będzie w naprawdę dobrych rękach.