Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A7 2018

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A7 2018 – folie i szkła ochronne


Aby smartfon działał sprawnie musisz zadbać nie tylko o wewnętrzną ochronę, ale także zapewnić jego zewnętrzne bezpieczeństwo. Dobrym rozwiązaniem na zapobieganie powstawania różnorodnych defektów na obudowie i wyświetlaczu są akcesoria ochronne. Niezwykle ważna kwestią jest z pewnością ochrona wyświetlacza, w ten sposób aby w razie nagłego uderzenia lub upadku na podłogę telefon działał bez zarzutu, a ekran pozostał w nienaruszonym stanie. Odpowiednie akcesoria dla Samsung Galaxy a7 2018 zminimalizują ryzyko awarii wyświetlacza i pozwolą cieszyć się estetycznym wyglądem urządzenia przez długi czas.

Dlaczego warto skorzystać z folii ochronnej i szkła hartowanego?

Choć producenci telefonów starają się, aby wyświetlacze były coraz bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, to użytkownicy smartfonów nadal muszą używać dodatkowej ochrony ekranu. Zarysowania spowodowane działaniem ostrych przedmiotów, takich jak klucze czy monety, czy nagłe uderzenia i upadki z wysokości mogą spowodować powstanie uszkodzeń na ekranie. Te defekty nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale także pogarszają widoczność, a nawet mogą spowodować mniejszą wrażliwość na dotyk użytkownika. Uszkodzony telefon znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza gdy jest niezbędnym narzędziem do pracy. Każdy z nas chce uniknąć konieczności kosztownej naprawy wyświetlacza, która często jest nieopłacalna i nie pozostaje nic innego jak wymiana na nowszy model. Jednak można zwiększyć bezpieczeństwo powierzchni ekranu w prosty sposób. Wystarczy wykorzystać folię ochronną lub szkło hartowane.

Dla użytkowników smartfona Samsung Galaxy a7 2018 oferujemy szkło hartowane SPIGEN GLAS.TR SLIM, które jest całkowicie transparentne przez co obraz emitowany przez ekran urządzenia pozostaje niezmieniony, zarówno pod względem ostrości, jak i żywotności kolorów. Dzięki najwyższej twardości na poziomie 9H i wykorzystaniu wytrzymałego materiału AGC, szkło jest odporne na wszelkimi uszkodzenia mechanicznymi. Innym akcesorium do ekranu jest szkło hartowane PANZERGLASS CURVED EDGES 9H 3D GLASS, które jest niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane szkło tzw. 3D jest idealnie dostosowane do całego ekranu telefonu; obejmuje również zakrzywione ranty urządzenia. Twardość na poziomie 9D gwarantuje kompleksową ochronę ekranu, a idealna przezroczystość nie zniekształca emitowanego obrazu. Powłoka oleofobowa naniesiona na powierzchnię szkła zapewnia brak pozostawianych odcisków palców i innych zanieczyszczeń

Jeśli pragniesz 100 – procentowej ochrony Twojego smartfona zakup także etui z naszej oferty. Zadbaj o bezpieczeństwo telefonu raz na zawsze.