Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A52 4G/5G

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A42 4G/5G – folie i szkła ochronne


Szukasz wysokiej jakości szkieł hartowanych? W takim razie doskonale się składa, ponieważ w tej kategorii oferujemy produkty perfekcyjnie płaskie w innowacyjnej technologii 2,5D.

Poznaj już teraz wysokiej jakości szkło hartowane marki YouTab. Produkt wyróżnia najwyższa na rynku twardość 9H. Oferowane szkło hartowane jest perfekcyjnie płaskie oraz wykonany w technologii 2,5D, która pokrywa płaską część ekranu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oferowane szkło hartowane wyróżnia perfekcyjna przezroczystość, którą doceni każdy użytkownik. Produkt wyposażony jest w powłokę oleofobową, która zapobiega powstawaniu nieestetycznych odcisków palców oraz innych zanieczyszczeń. Prezentowane szkło hartowane sprzedawane jest praktycznym zestawie, zawierającym wszystkie elementy niezbędne do wykonania samodzielnego montażu.

W naszym sklepie internetowym Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, jak szybko zrealizujemy Twoje zamówienie.