Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A51 5G

(0 wyników)

Samsung Galaxy A51 – folie i szkła ochronne

Codzienne korzystanie ze smartfona może spowodować powstanie defektów, które znacznie pogarszają wygląd urządzenia. Każdemu z nas zależy na tym, aby telefon prezentował się estetycznie, a zarazem jak najdłużej cechował się sprawnością i szybkością działania. Dodatkowo uszkodzenia zewnętrzne mogą spowodować wystąpienie awarii, które mogą utrudnić lub wręcz uniemożliwić korzystanie z funkcji smartfona. Możesz zapobiec powstawaniu niepożądanych zarysowań, popękaniom czy stłuczeniu wyświetlacza, które często pojawiają się po dłuższym użytkowaniu telefonu. W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria do ochrony ekranu, które kompleksową zabezpieczą telefon przed uszkodzeniami i pozwolą zachować nienaganny wygląd smartfona na dłużej. Zadbaj o bezpieczeństwo Samsung Galaxy A51, by móc jak najdłużej cieszyć się z produktu marki.

Folia ochronna na ekran – dlaczego warto?

W sklepie YouTab znajdziesz szeroką ofertę akcesoriów, które pochodzą od profesjonalnych producentów. Wypuszczają one na rynek wytrzymałe akcesoria ochronne z wysokiej jakości komponentów, przez co smartfon zyskuje pełne zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Najbardziej narażoną częścią na defekty jest wyświetlacz, na którym pojawiają się brzydkie rysy. Nie tylko pogarszają wygląd smartfona, ale także zmniejszają wykrycie dotyku na ekranie, przez co korzystanie z urządzenia staje się mniej komfortowe. Warto zakupić folię ochronną dla Samsung Galaxy A51, gdyż ochroni urządzenie przed zarysowaniami. W szczególności polecamy folię ochronną 3D 3MK ARC z zaawansowaną technologią Self-Heal. Dzięki niej folia nie tylko doskonale przylega do ekranu, ale i sama reguluje i wygładza nowopowstałe rysy.

Jakie szkło hartowane do ekranu?

Folia, choć chroni przed zarysowaniami, to nie jest w stanie zapewnić pełnej ochrony wyświetlacza przed uszkodzeniami. W przypadku upadku telefonu na twardą powierzchnię, ekran może ulec stłuczeniu, przez co będziemy musieli liczyć się z kosztowną wymianą wyświetlacza lub z kupnem nowego smartfona. Warto zaopatrzyć się w szkło hartowane, które jest w stanie zabezpieczyć telefon przed upadkiem. Polecamy szkło CREEN PRO+ 9D z najwyższym poziomem twardości 9D, zapewniające ochronę przed upadkami, zarysowaniami i spękaniem ekranu. Idealna przejrzystość oraz wrażliwość na dotyk powodują, że oryginalny produkt jest wygodny w użytkowaniu, a ekran smartfona – w pełni zabezpieczony.

Warto zakupić również etui do Samsung Galaxy A51 z naszego asortymentu, by móc zapomnieć o niepożądanych uszkodzeniach smartfona.