Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A50

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A50 – folie i szkła ochronne


Odpowiednio dopasowana folia lub szkło ochronne zabezpieczy ekran przed zniszczeniem, upadkiem czy pęknięciem. Nie będziesz też martwić się, że monety czy klucze, które nosisz w kieszeni, porysują Twój telefon.

Wyświetlacz telefonu w znacznym stopniu decyduje o jego wartości, dlatego ważne jest, by miał najlepszą ochronę. Warto więc sięgnąć po folię lub szkło ochronne do Samsung Galaxy A50 najwyższej jakości. Tylko takie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie na YouTab.pl. Każde akcesorium, które tu znajdziesz, pochodzi od renomowanego producenta i jest w 100% oryginalne.

Szkło hartowane czy szkło na cały ekran do Samsung Galaxy A50, które umieściliśmy w tej zakładce, to produkty, które doskonale osłonią Twój sprzęt. Każda szybka ochronna do Samsung Galaxy A50 jest idealnie przejrzysta i zapewnia ochronę przed kurzem i innymi zabrudzeniami. Przede wszystkim jednak każde szkło hartowane do Samsung Galaxy A50 jest odporne na uszkodzenia. To akcesorium, które jest niezbędne, by cieszyć się zabezpieczeniem ekranu na wysokim poziomie.

Każde szkło ochronne do Samsung Galaxy A50 wyróżnia także prosty i intuicyjny montaż – dosłownie kilka chwil i gotowe. Wybierz szkło, które Ci odpowiada – np. szkło na cały ekran (3D) do Samsung Galaxy A50 lub szkło płaskie 2,5 D do Samsung Galaxy A50. Decyzja należy do Ciebie – czekają na Ciebie wyłącznie wysokiej jakości akcesoria w atrakcyjnej cenie.

Do odpowiedniego szkła dobierz także wytrzymałe i solidne etui do Samsung Galaxy A50 i ciesz się pełną ochroną Twojego smartfona.