Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A42 5G

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Samsung Galaxy A42 5GNa tej stronie oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz szkła hybrydowe. Zdecyduj, czy wolisz produkt perfekcyjnie płaski wykonany w technologii 2,5D, czy też przeznaczony na cały ekran.

Nasi klienci chętnie wybierają także szkło hartowane marki Mocolo. Produkt przeznaczony jest na cały ekran oraz zachwyca perfekcyjnie wyprofilowanym krawędziom w technologii 2.5D. Oferowane szkło hartowane idealnie dopasowuje się do telefonu. Zapewnia ochronę na całej jego powierzchni łącznie z krawędziami. Produkt ma najwyższy dostępny na rynku poziom twardości 9H.

Sprawdź koniecznie nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, należące do typu płaskiego, które zwraca uwagę zastosowaną technologią 2,5D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Dużą popularnością cieszy się również nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, należące do typu płaskiego, które zachwyca technologią 2,5D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na polskim rynku.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu idealne jako ochrona obudowy przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Sprawdź już teraz pełen asortyment i wybierz wariant idealny dla siebie.