Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A41

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A41 – folie i szkła ochronneW tej kategorii oferujemy folie i szkła ochronne przeznaczone na cały wyświetlacz oraz idealne płaskie 2,5D. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz folie i szkła ochronne nie tylko na ekran smartfona, ale także na migawkę aparatu.

Na Youtab.pl na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane renomowanej marki 3MK, należące do typu płaskiego oraz zachwycające technologią 2D. Produkt stanowi innowacyjne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran. Dodatkowo pokrywa płaską część ekranu oraz dokładnie dopasowuje się do jego powierzchni.

Dużą popularnością cieszy się również nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, należące do typu płaskiego, które zachwyca technologią 2,5D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na polskim rynku.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także bogaty wybór etui do telefonu. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz wariant, który zaskoczy Cię innowacyjnymi rozwiązaniami.