Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A40

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A40 – folie i szkła ochronneW tej kategorii znajdziesz folie i szkła ochronne do Samsung Galaxy A40. Poznaj już teraz wyjątkowe szkła na aparat. Na Youtab.pl oferujemy również folie i szkła ochronne płaskie 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran. Oferta została tak dobrana, aby każdy klient znalazł wariant, który spełni jego oczekiwania.

Wśród oferowanych na Youtab.pl produktów, w kategorii folie i szkła ochronne Samsung Galaxy A40 na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane 9D przeznaczone na cały ekran renomowanego producenta SCREEN PRO+. Produkt zachwyca perfekcyjnym dopasowaniem do telefonu. Oferowane szkło hartowane wyróżnia wykonanie z japońskiego materiału AGC Asahi Glass stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej. Dzięki temu prezentowane szło, wykazuje bardzo wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Sprawdź także perfekcyjnie płaskie szkło hybrydowe wykonane w technologii 2,5D. Produkt stanowi doskonałe połączenie folii ochronnej i szkła na ekran. Co więcej, dokładnie dopasowuje się do ekranu oraz zachowuje pełną wrażliwość na dotyk. Szkło hybrydowe oferowane jest w zestawie obejmującym akcesoria niezbędne do samodzielnego założenia.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także etui do telefonu idealne jako ochrona obudowy przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Sprawdź już teraz pełen asortyment i wybierz wariant idealny dla siebie.