Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A32 4G

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Samsung Galaxy A32 4GW tym dziale zamówisz szkła hartowane oraz szkła hybrydowe do telefonu Samsung Galaxy A32 4G. Oferowane na Youtab.pl produkty cieszą się dużą popularnością ze względu na doskonałe dopasowanie do telefonu oraz wysoką jakość wykonania. W tej kategorii znajdziesz produkty płaskie wykonane w technologii 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran.

Sprawdź już teraz szkło hartowane marki Hofi. Produkt jest perfekcyjnie płaski, wykonany w technologii 2,5D. Oferowane szkło hartowane gwarantuje zachowanie pełnej wrażliwości ekranu na dotyk. Grubość szkła wynosi zaledwie 0,26 mm. Dodatkowo produkt jest łatwy w montażu nawet dla osób, które będą wykonywały go po raz pierwszy.

Jeżeli interesuje Cię szkło hybrydowe, koniecznie sprawdź model marki Hofi. Produkt typu płaskiego, wykonany w technologii 2,5D zwraca uwagę zachowaniem pełnej wrażliwości na dotyk. Model ten zapewnia twardość powierzchni na poziomie 7H. Dodatkowo jest łatwy w montażu, co jest szczególnie istotne dla klientów indywidualnych.

W ofercie Youtab.pl oferujemy również etui do telefonu, które w perfekcyjny sposób zapewnia ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.