Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A21s

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Samsung Galaxy A21sW tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folie ochronne, szkła hartowane oraz hybrydowe. Wśród dostępnych produktów znajdziesz te przeznaczone na cały ekran oraz perfekcyjnie płaskie w nowoczesnej technologii 2,5D. Na szczególną uwagę zasługuje także praktyczne szkło na aparat.

Sprawdź już teraz szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt zapewnia doskonałe dopasowanie do powierzchni ekranu, ponieważ jest idealnie płaskie oraz wykonane w technologii 2,5D. Dodatkowo stanowi ono nowoczesne połączenie folii ochronnej i szkła na ekran, dzięki czemu uzyskujemy produkt o grubości zaledwie 0,2 mm.

Nasi klienci cenią sobie również szkło hartowane o twardości 9H firmy YouTab. Produkt oferowany jest wraz z zestawem, który pozwala na samodzielne założenie szkła. Dodatkowo prezentowane szkło hartowane jest transparentne, co sprawia, że jakości wyświetlanego obrazu pozostaje nienaruszona. Produkt ten jest idealnie płaski oraz wykonany w 2,5D.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui na telefon. Zdecyduj się już dziś na zakup praktycznych akcesoriów GSM, które wykonane zostały wyłącznie z wyselekcjonowanych, trwałych materiałów.