Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A20e

(5 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A20e – folie i szkła ochronneFolie i szkła ochronne Samsung Galaxy A20e

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz hybrydowe. Na szczególną uwagę zasługują produkty przeznaczone na całą powierzchnię ekranu oraz płaskie wykonane w technologii 2,5D. Na tej stronie znajdziesz także innowacyjne szkło na aparat.

Sprawdź już teraz wysokiej jakości szkło na aparat marki 3MK. Produkt zapewnia ochronę 7H. Oferowane szkło na aparat wyróżnia powłoka oleofobowa naniesiona na całą jego powierzchnię. Dzięki temu na jego powierzchni nie pozostają nieestetyczne ślady odcisków palców i innych zanieczyszczeń. Produkt wykonano z wysokiej jakości japońskiego materiału AGC Asahi Glass, stosowanego dotychczas głównie w energetyce słonecznej.

Poznaj niezawodne szkło hartowane 9D od SCREEN PRO+ przeznaczone na cały ekran. Doskonała jakość wykonania powoduje, że produkt nie wpływa na poziom wrażliwości wyświetlacza na dotyk. Perfekcyjna przejrzystość szkła zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Obraz emitowany przez telefon nie jest zniekształcony, a paleta kolorów pozostaje niezmienna.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które w doskonały sposób zapewnią ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.