Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A12

(2 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne Samsung Galaxy A12W tej kategorii znajdziesz szkła hartowane oraz szkła hartowane do Samsung Galaxy A12. Poznaj już teraz także wyjątkowe szkła na aparat. Na Youtab.pl oferujemy produkty płaskie 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran. Oferta została tak dobrana, aby każdy klient znalazł wariant, który spełni jego oczekiwania.

Na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane marki Mocolo. Produkt przeznaczony jest na cały ekran oraz zachwyca doskonale wyprofilowanym krawędziom w technologii 2.5D. Oferowane szkło hartowane idealnie dopasowuje się do telefonu. Zapewnia ochronę na całej jego powierzchni łącznie z krawędziami. Produkt ma najwyższy dostępny na rynku poziom twardości 9H.

Sprawdź także nowoczesne szkło na aparat marki 3MK. Produkt należy do typu płaskiego, które zachwyca technologią 2,5D. Oferowane szkło na aparat zapewnia perfekcyjną ochroną na całej powierzchni aparatu. Model ten w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na polskim rynku.

W naszej ofercie znajdziesz także praktyczne etui do telefonu obejmujący cały sprzęt lub tylko jego tylną część. Sprawdź już teraz pełen asortyment i przekonaj się, jak bogaty wybór produktów oferujemy.