Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A10

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Samsung Galaxy A10 – folie i szkła ochronne


 

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości folii i szkieł ochronnych. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz modele przeznaczone na całą powierzchnię ekranu oraz innowacyjne płaskie wykonane w technologii 2,5D. Na tej stronie znajdziesz także wysokiej jakości szkło na aparat.

Jeżeli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, koniecznie sprawdź szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz w wykonany w systemie 2D. Oferowane szkło hybrydowe jest nowoczesnym połączeniem folii i szkła ochronnego. Dodatkowo wyposażony jest w kompletny zestaw, który pozwala na łatwe, samodzielne jego założenie.

Na Youtab.pl dużą popularnością cieszy się także niezawodne szkło hartowane 9D od SCREEN PRO+, które przeznaczone jest na cały ekran. Doskonała jakość wykonania powoduje, że produkt nie wpływa na poziom wrażliwości wyświetlacza na dotyk. Uwagę klientów zwraca również idealna przejrzystość szkła. Dzięki temu obraz emitowany przez telefon nie jest zniekształcony, a paleta kolorów pozostaje niezmienna.

Chcesz dodatkowo zadbać o obudowę swojego telefonu? W takim razie koniecznie sprawdź oferowane na Youtab.pl etui do telefonu. Poznaj już teraz pełną ofertę i zamów idealne dopasowane obudowy zawsze w atrakcyjnej cenie.