Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Samsung Galaxy A02/M02

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Samsung Galaxy A02/M02W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz hybrydowe. Poznaj produkty płaskie 2,5D oraz przeznaczone na cały ekran.

Poznaj również szkło hybrydowe znanej firmy 3MK, które jest perfekcyjnie płaskie oraz wykonane w technologii 2,5D. Prezentowany produkt zachwyci Cię nie tylko funkcjonalnością, ale również niezwykłą smukłością, która wynosi zaledwie 0,2 mm. Łatwy i intuicyjny montaż to zalety, które docenią szczególnie użytkownicy, którzy z tego rodzaju akcesoriów korzystają po raz pierwszy.

Folie i szkła ochronne oferowane w tym dziale zostały tak dobrane, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów. Praktyczne zestawy zawierają wszystko, co niezbędne dla samodzielnego montażu. Dzięki temu w szybki sposób możemy zapewnić profesjonalną ochronę wyświetlacza.

Na Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które pozwoli na zapewnienie profesjonalnej ochrony obudowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.