Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Realme 8

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Realme 8W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości szkła hartowane oraz hybrydowe. Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby zapewnić klientom maksymalne zadowolenie z zakupów. Właśnie z tego powodu oferujemy również wysokiej jakości szkło na aparat płaskie, wykonane w technologii 2,5D.

Interesuje Cię szkło hybrydowe? W takim razie koniecznie sprawdź model marki Hofi. Produkt typu płaskiego, wykonany w technologii 2,5D zwraca uwagę zachowaniem pełnej wrażliwości na dotyk. Model ten zapewnia twardość powierzchni na poziomie 7H. Dodatkowo jest łatwy w montażu, co jest szczególnie istotne dla klientów indywidualnych.

Dużą popularnością cieszy się również nowoczesne szkło na aparat marki 3MK, typu płaskiego, z zastosowaniem technologii 2,5D. Produkt zapewnia perfekcyjną ochronę na całej powierzchni aparatu. Oferowane szkło na aparat w żadnej sposób nie wpływa na jakość robionych zdjęć i nagrywanych filmów. Co istotne produkt jest kompatybilny z większością etui różnych producentów dostępnych na polskim rynku.

W ofercie Youtab.pl znajdziesz także etui do telefonu, które zapewnia doskonałą ochronę całej obudowie. Sprawdź już teraz naszą ofertę i zamów produkty idealnie dopasowane do posiadanego sprzętu.