Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Realme 8 Pro

(4 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Folie i szkła ochronne do telefonu Realme  8 ProW tym dziale oferujemy szkła hartowane oraz hybrydowe do telefonu Realme 8 Pro. Dobierając asortyment, szczególną uwagę przywiązujemy do oczekiwań naszych klientów. Właśnie z tego powodu na Youtab.pl znajdziesz także wysokiej klasy szkła na aparat. W tej kategorii zamówisz produkty przeznaczone na cały ekran oraz płaskie wykonane w technologii 2,5 D.

Sprawdź na Youtab.pl szkło hybrydowe marki 3MK. Produkt jest perfekcyjnie płaski oraz w wykonany w systemie 2D. Oferowane szkło hybrydowe jest nowoczesnym połączeniem folii i szkła ochronnego. Dodatkowo wyposażony jest w kompletny zestaw, który pozwala na łatwe, samodzielne jego założenie.

Lubisz innowacyjne rozwiązania? W takim razie koniecznie sprawdź nowoczesnego szkło hybrydowe marki 3MK, które jest idealne płaskie, wykonane w technologii 2D. Produkt łączy zalety folii ochronnej i szkła na ekran. Dzięki temu prezentowane szkło hybrydowe jest aż o 1 mm cieńsze od hartowanego. Produkt zachowuje przy tym wysoką wytrzymałość na zarysowania i uszkodzenia. Deklarowana twardość powierzchni wynosi 7H.

Interesują Cię również inne akcesoria GSM? W takim razie koniecznie sprawdź także etui na telefon. Poznaj już dziś pełen asortyment oferowany na Youtab.pl i spraw, aby korzystanie ze smartfona stało się przyjemnością.