Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Szkła 2,5D

(692 wyników)

Filtry

×
×

Model (SZKŁA)

×

Producent (SZKŁA)

×

Typ (SZKŁA)

×

Przeznaczenie (SZKŁA)

×

Kolor (SZKŁA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Płaskie szkła 2,5D – jak ochronić ekran smartfona?

Najlepszą ochroną dla Twojego smartfona, niezależnie od modelu, który posiadasz, jest odpowiednio dopasowana i zamontowana folia / szkło ochronne. Spośród wszystkich akcesoriów na rynku jednymi z najpopularniejszych są folie i szkła ochronne płaskie, które zestawiliśmy dla Ciebie w serwisie Youtab.pl. Folia / szkło ochronne to produkt, który gwarantuje zabezpieczenie ekranu na wysokim poziomie, dlatego nie warto zbyt długo zwlekać z zakupem. Wystarczy kupić dedykowane do modelu szkło i zamontować (montaż jest szybki i prosty) – i cieszyć się bezpieczeństwem ekranu swojego telefonu.
Które szkło ochronne wybrać?
Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które ochronią ekran Twojego smartfona. Folia ochronna / szkło to jednak nie wszystko. Zadbaj także o zabezpieczenie obiektywu aparatu, który, podobnie jak ekran smartfona, narażony jest na uszkodzenia mechaniczne, porysowania i pęknięcia. Dobrze dopasowane szkło na aparat zabezpieczy go, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o jakość robionych zdjęć.
Folie i szkła ochronne płaskie 2,5 D – szeroki wybór

Szkło na aparat, szkło hybrydowe, szkło hartowane 9H – między innymi takie produkty, dopasowane do Twojego modelu smartfona, przygotowaliśmy dla Ciebie w serwisie Youtab.pl. Każdy produkt jest w 100% oryginalny i pochodzi bezpośrednio od producenta. Sprawdź, czym wyróżniają się poszczególne produkty i znajdź produkt, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Mogą Ciebie również zainteresować: Szkła hartowane 5D | Szkła premium do telefonów